DIY - ZRÓB TO SAM i SPRZEDAJ + ezebee + wyniki konkursu

http://babaprzemieniamaterie.blogspot.com/2015/12/diy-zrob-to-sam-i-sprzedaj-ezebee.html#more
DIY z ang. do it yourself, tak nazywane są produkty wykonane własnoręcznie, samodzielnie. Na moim blogu jest zakładka DIY, w której umieszczam właśnie takie projekty. Ich wykonywanie sprawia mi bardzo dużo przyjemności, a jednocześnie mogę udostępnić dla Was całe instrukcje, jak je wykonać krok po kroku, wraz ze zdjęciami.

Ogłaszając ostatnio konkurs chciałam się z Wami podzielić kreatywnym zestawem, zestawem DIY, który zawierał aż 40 elementów do samodzielnego wykonania dekoracji świątecznych. Osoba, która wygrała ogłoszona została na mojej stronie na FB.

W związku z tak dużym zainteresowaniem, postanowiłam przygotować również trzy dodatkowe mniejsze zestawy, które staną się uzupełnieniem Waszych dekoracji na święta i nie tylko. Skompletuję je z elementów znajdujących się na poniższych zdjęciach. W ich skład wejdą m.in. brzozowe krążki małe i duże, szyszeczki małe i jedna duża, krążek z gwiazdką, filcowy aniołek oraz zielone gałązki i sznureczki.


Do konkursu zgłosiło się bardzo dużo chętnych, to znaczy, że zestaw Wam się spodobał. To pokazuje również, że jest wśród Was wiele osób, które lubi wykonywać własnoręcznie i samodzielnie dekoracje do domu.  
Pewnie są wśród Was również takie osoby, które zastanawiały się gdzie w sieci można sprzedać wykonanych przez siebie produktów.Zrób to sam i sprzedaj na ezebee.com 

Alternatywnym miejscem, gdzie można kupić kreatywne produkty, praktycznie z całego świata, ale również sprzedać produkty wykonane własnoręcznie, jest platforma ezebee.com. Zrzesza ona projektantów, twórców rękodzieła, artystów i freelancerów, a produkty, które możecie na niej znaleźć pochodzą z międzynarodowego rynku, to daje nam duże możliwości na zdobycie interesujących kontaktów. 

Na stronie można założyć bezpłatnie swój sklep online. Po zarejestrowaniu się na portalu ezebee.com, wystarczy założyć swój wyjątkowy showroom i dodać produkty. Założenie takiego sklepu jest bezpłatne, a od sprzedanych produktów nie jest pobierana prowizja, a jednym z  rozwiązań wspierającym transakcję jest wspólna waluta EZB.   

Jeśli cenicie produkty ręcznie wykonywane i nie kupiliście jeszcze prezentów na nadchodzące święta, oraz nie znaleźliście się w grupie osób, które wygrały u mnie nagrody ;), zajrzyjcie może coś wpadnie Wam w oko. Kategorii do wyboru jest dużo, od  ubrań, dodatków do domu, biżuterii, pomysłów na prezent na meblach kończąc.

Platforma ezebee.com daje swoim użytkownikom możliwości prowadzenia i rozwijania własnej działalności w internecie. Z serwisu korzystają użytkownicy ze 140 krajów i jest dostępny w 7 językach, również polskim.

Odwiedzając stronę natrafiłam na kilka rzeczy, które wyjątkowo przykuły moją uwagę. Spodobało mi się ich wykonanie, i to, że są z drewna naturalnego, które bardzo lubię. Zestawy konkursowe, które dla Was przygotowałam też wskazują na moje zamiłowanie do drewna.

Zegar [klik] wykonany ręcznie, z różnego gatunku drewna.

Lampa [klik] ze starej belki

Lampion [klik] drewniany, ręcznie robiony.A teraz przyszedł czas na ogłoszenie wyników:
ZWYCIĘZCY drugiej tury konkursu

Trzymałam Was do końca w napięciu, ale już przyszła chwila poinformować, że osoby, które zdobywają nagrody to:

Amelia Motyl 
Monika Bielawska
Magda Wojt 

GRATULUJĘ zwyciężczyniom i proszę o kontakt do 20 grudnia (na mój e-mail albo na FB), w sprawie wysłania do Was zestawów.


Pozdrawiam Was serdecznie i zapraszam już wkrótce na kolejną metamorfozę i DIY.